Fropie’nin Gıda İzlenebilirliği

%100 İzlenebilirlik işimizin merkezinde yer alıyor. 

Hammadde tedarikinin işimizin en önemli kısmı olduğunu çok iyi biliyoruz! Bu nedenle en iyi hammaddelerin yetiştirildiği bölgeleri ziyaret ediyor, yurtiçi ve yurtdışındaki yerel üretim tesislerine yatırım yapıyor ve sürdürülebilir tarım uygulamalarını takip eden birinci sınıf yetiştiricilerle uzun soluklu, sağlam ortaklıklar kuruyoruz.

Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü, gıda izlenebilirliğini bir gıdanın veya bir gıdaya dahil edilmesi amaçlanan bir hammaddenin hareketini üretim, işleme ve dağıtımın tüm aşamalarında ayırt etme, tanımlama ve takip etme kapasitesi olarak tanımlıyor.

Fropie olarak tedarik zincirimizi çok önemsiyoruz! Paketlenmiş süper gıdalarımızdan nitelikli dünya kahvelerimize, size en kaliteli ve en iyi ürünleri ulaştırmak için her aşamayı en ince ayrıntısına kadar izliyoruz.

2019 yılının başında, dünyanın önde gelen süper gıda, kahve ve kuruyemiş tedarik firması Voicevale ile güçlerimizi birleştirerek üretim ve tedarik gücümüzü arttırdık ve en iyi, en doğal ürüne doğrudan ulaşım sağladık. Bu sayede ürünlerimizde yer alan her içeriğimizi %100 izlenebilirlik ve  Voicevale güvencesiyle gerçekleştirebiliyoruz.

“Tarladan sofraya” felsefesini benimseyerek hammaddelerimizi doğrudan üreticilerinden temin ediyor, üretim sürecinin kontrolünü sağlamak ve en yüksek kalitedeki içeriklere ulaşmak için ürünlerin ait olduğu ülkelerdeki yerel fabrikalara yatırım yapan Voicevale’in Bolivya’daki Brezilya cevizi ve kinoa üretim tesislerinden, Kenya’daki anlaşmalı chia üreticilerine  kolaylıkla ulaşıyor , güvenilir ve yüksek kaliteli hammaddeler kullanarak ürünlerimizi hazırlıyoruz.

Size de gönül rahatlığıyla leziz ve güvenilir ürünlerin keyfini çıkarmak kalıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Kapat

Sepet (0)

Sepet Boş Sepetiniz Boş