Evinizde yapılmış kadar doğal!

Biz kimiz?

Neden sağlığınızı düşünüyoruz?

Hedeflerimiz nelerdir?

Fropie Kefir – Quark Peyniri – Yoğurt

Fropie Hakkkında

Hakkımızda

Delimiter

Günümüzde sağlıklı ve doğal beslenmenin önemini çok iyi bilen Fropie, sizlere doğal ve sağlıklı ürünler sunmak amacıyla Mayıs 2013 yılında kuruldu.. Yüzde yüz Türk sermayesiyle kurulan Fropie, Carrefoursa ile stratejik işbirliği yaparak Eylül 2013 yılında ilk şubesini Levent İş Bankası kulelerinde bulunan Carrefoursa Expres mağazasında sizlerin beğenisine sundu.. Bir yıl gibi kısa bir sürede yüzde yüz müşteri memnuniyetine ulaşan Fropie, 2015 yılını 28 satış noktasına ulaşarak tamamladı.  2016 Yılı hedefini 60 satış noktası olarak tamamlayan  Fropie, 2017 yılınıda  90 satış noktası ile tamamlamıştır. 2018 yılı hedefini 150 satış noktası olarak belirleyen Fropie,  sizlerin göstermiş olduğu teveccühe layık olmak için kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Delimiter

Sağlıklı beslenme; günlük olarak alınması gereken protein, karbonhidrat, yağ, mineral ve vitaminleri içeren gıdaları sağlığı korumak, vücut için gerekli enerjiyi sağlamak için dengeli olarak tüketmektir.. Bu bilinçle yola çıkan Fropie, müşterilerine doğal, katkısız ve sağlıklı ürünler sunmayı amaç edinmiştir,

Vizyonumuz

Delimiter

Koşulsuz müşteri mutluluğunu vazgeçilmez prensip olarak gören Fropie, eğitimli kadrosuyla günlük üretim ve dağıtım yaparak ürünlerini, tazeliğini ve doğallığını kaybetmeden sizlere ulaştırmayı ve sizlerden aldığı takdir ve güç ile güven duyulan bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.